Restauracje

Menu naszej restauracji to niezwykłe połączenie regionalnych przysmaków i kulinarnych pomysłów z różnych miejsc świata. Jest ono sezonowo przygotowywane przez Szefa Kuchni, który od siebie dodaje specjalną wkładkę, na której widnieją jego kulinarne sekrety i popisowe potrawy.

Nasi Goście mogą skorzystać również z obiadokolacji i niedzielnych brunchów. Klasyczne potrawy w niekiedy nietuzinkowej odsłonie zdecydowanie przypadają do gustu nawet najbardziej wymagającym Gościom.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi ofertami obiadów ślubnych i urodzin dla dzieci, w których się specjalizujemy.

Co nas wyróżnia?

Każda potrawa, każdy napój przygotowywane są z uśmiechem i pasją. Nasi kucharze mają głowy pełne pomysłów i dużo talentu co sprawia, że tylko u nas zasmakujesz tak niezwykłych potraw.

Śniadania

Na śniadaniach każdy znajdzie coś dla siebie. Zadbaliśmy zarówno o smakoszy bogatego i pełnego śniadania, jak i osoby, które lubią odżywiać się lekko i zdrowo.

Nasi najmłodsi Goście będą zachwyceni, ponieważ dla nich przygotowaliśmy specjalne posiłki zarówno o poranku jak i po południu i wieczorem.

Zapraszamy również na Niedzielny Brunch, który odbywa się co tydzień od godziny 13:00 do 17:00

Obiadokolacje

Jeśli zgłodnieliście po całym dniu wrażeń i zabawy, zapraszamy do skorzystania z naszych obiadokolacji.

Nasi kucharze codziennie przygotowują smaczne potrawy, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia – również naszych najmłodszych Gości.

Restauracja PATIO

Nasza restauracja a’la carte oferuje różnorodność potraw: od klasyków kuchni międzynarodowej po regionalne specjały. Każda potrawa została stworzona przez Szefa Kuchni, co czyni ją niepowtarzalną.

Szczególnie zapraszamy Najmłodszych Gości – dla nich przygotowaliśmy specjalne menu, które z pewnością zdobędzie ich uznanie.

Oferty specjalne

City Break

Zwiedzaj Gdańsk i śpij nad morzem

cena od 630 zł/osoba

Wielkanoc nad morzem

Wybierzcie się na Święta Wielkanocne nad polskie morze

od 1565 zł/pobyt

Lato nad morzem

nocleg, śniadania, obiadokolacje
termin od 25.06 do 31.08.2021r.

od 665 zł 2 os./doba

Zapisz się do newslettera

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie we wskazanym przez Ciebie celu, zgodnie z naszą polityką prywatności.

    Golden Tulip Gdańsk Residence - trip advisor icon
    Golden Tulip Gdańsk Residence - facebook icon
    Golden Tulip Gdańsk Residence - instagram