FAQ - najczęściej zadawane pytania - Golden Tulip Gdańsk Residence | Oferty pobytowe nad morzem w Gdańsku

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

1. Jak dojechać do Golden Tulip Gdansk Residence?

Obiekt Golden Tulip Gdansk Residence jest oddalony zaledwie 2 km od najbliższej stacji kolejowej – Gdańsk Oliwa – jednej z 3 głównych stacji w Gdańsku. Ponadto w najbliższy przystanek autobusowy znajduje się ok. 50 m od obiektu, a od przystanków tramwajowych dzieli nas kilku minutowy spacer.

 

2. Jakie atrakcje zapewnia dzieciom Golden Tulip Gdansk Residence?

Golden Tulip Gdańsk jest obiektem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Dysponujemy przestronnym, bogato wyposażonym i przyjaznym dla dzieci pokojem zabaw oraz placem zabaw zewnętrznym. Zapewniamy również animacje dla dzieci podczas całych wakacji, okresów świątecznych oraz ferii. Ponadto podczas pobytu nasi Goście mogą wypożyczyć: łóżeczko turystyczne, podgrzewacze do butelek, elektroniczną nianię, śliniaczki.

 

3. Czy mogę zarezerwować konkretny pokój w 1 z 10 budynków?

Obiekt Golden Tulip Gdansk Residence nie gwarantuje konkretnych pokoi w wybranym budynku. Jeżeli zależy Państwu na pokoju w budynku głównym, prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją (telefoniczny lub mailowy).

4. Czy obiekt posiada parking?

W Golden Tulip Gdańsk Residence dysponujemy parkingiem podziemnym i zewnętrznym na terenie obiektu. Koszt miejsca parkingowego wynosi 80 PLN za dobę.

Golden Tulip Gdańsk Residence - trip advisor icon
Golden Tulip Gdańsk Residence - facebook icon
Golden Tulip Gdańsk Residence - instagram